У Дрогобицькій громаді залишається понад 11 тисяч вимушених переселенців

9 Серпня 14:22

Станом на 8 серпня на базі Дрогобицької громади офіційно залишається 11 410 вимушених переселенців, які, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13.03.22 №269, мають діючі довідки ВПО.

Загалом від початку повномасштабного вторгнення росії на українські землі, управлінням соціального захисту населення видано 14 126 довідок ВПО.

Деякі люди перебували на базі громади тимчасово, – хтось після короткого перебування виїхав за кордон, хтось навпаки зміг повернутися назад, в рідні домівки. Відтак, з числа осіб, взятих на облік, 2 716 людей офіційно вибули з громади.

Станом на сьогоднішній день 11 410 вимушено переміщених осіб офіційно залишаються в Дрогобицькій громаді. Левова частка з них розмістилась в приватному секторі.

В установах комунальної власності продовжує проживати 1 126 людей з числа ВПО. З них на базі шкіл живе 305 осіб. Так як школи готуються до початку освітнього процесу, ведеться активна робота над відселенням цих людей в інші установи.

Частина людей, до моменту надання їм нового житла проживатиме на базі освітніх закладів, однак такий варіант розміщення практикуватимуть лише в тих школах, які мають незадіяні корпуси, або приміщення з декількома входами та виходами.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту