У Департаменті міського господарства наполягають, щоб підрядник якомога швидше завершив роботи на вул. Стрийській, 103

27 Липня 16:33

У дворі будинку, що на вул. Стрийській, 103, проводять капітальний ремонт підпірної стінки, яка перебуває в аварійному стані.

На ремонт підпірної стінки у міському бюджеті Дрогобича передбачили понад 3 мільйони гривень. Однак, підрядна організація, яка виграла тендер, опублікований на порталі публічних закупівель Prozorro, розпочавши роботи, раптово без попереджувальних заходів – припинила їх.

Як повідомляють у Департаменті міського господарства, затягування підрядником робіт з укріплення підпірної стінки становить загрозу для суміжного будинку. Керівництву підрядної організації неодноразово повідомляли та наголошували на необхідності дотримання термінів виконання робіт, однак зворотної відповіді впродовж тривалого часу не отримували. За попередньою інформацією, цього тижня підрядна організація повинна відновити роботи капітального ремонту підпірної стінки.

Згідно з технічним завданням тендеру, підрядник повинен провести усі необхідні підготовчі та земляні роботи, відремонтувати підпірну стінку та відновити її покриття.

Попередньо очікувана вартість таких робіт становила 3 мільйони 155 тисяч гривень, однак у процесі проведення тендеру, підрядна організація, яка отримала перемогу, знизила собівартість робіт до 2 мільйонів 500 тисяч гривень.

1 мільйон 200 тисяч гривень підрядна організація вже освоїла, провівши частину необхідних робіт, – зазначають у Департаменті міського господарства.

Чат-бот Гаряча лінія