У День міста в Дрогобичі відкриють оновлені казарми для патрульної роти Нацгвардії

20 Вересня 13:14

У День відзначення 930-річчя міста, у Дрогобичі відбудеться відкриття оновленої казарми військової частини 3002, в якій дислокується патрульна рота 2 Галицької бригади Національної гвардії України.

Ансамбль пісні та танцю Національної гвардії України офіційно відкриє програму святкування 930-ї річниці Дрогобича на Площі Ринок, – 21 вересня, о 12.00. Тут будуть присутні 100 військовослужбовців дрогобицької роти та представлено військову техніку нацгвардійців.

Техніку для огляду буде виставлено на вулиці Данила Галицького з 10.00 до 15.00 год. Зокрема можна буде оглянути бронеавтомобільну техніку типу “Спартан”, “Козак” з підвищеною прохідною стійкістю, запасом ходу, антимінним захистом, а також сучасним стрілковим оснащенням та електронним автоматизованим обладнанням. Техніка, яка приїде в місто, зроблена в Україні, українськими виробниками та прийнята в бойову експлуатацію в підрозділи Національної гвардії України. Окрім цього ця військова техніка використовується для виконання службово-бойових завдань в складі сил спеціального призначення ООС на Сході України.

Одразу після урочистостей, о 13.00 відбудеться відкриття оновлених казарм військової частини 3002.

Захід відбудеться за участі командувача Національної гвардії України генерал-полковника Миколи Балана, керівництва Львівської обласної ради і облдержадміністрації та міського голови Дрогобича Тараса Кучми.

Нагадаємо, Дрогобицька патрульна рота приступила до охорони громадського порядку у місті Дрогобичі в червні 2021 року.
Її завдання: охорона громадського порядку, взаємодія з працівниками Національної поліції з метою протидії вуличній злочинності, реагування на протиправні дії, забезпечення миру та спокою мешканців та гостей міста.

Створення такого підрозділу було ініційовано владою міста Дрогобича. Нацгвардійці несуть службу з охорони громадського порядку спільно з працівниками поліції та у складі самостійних піших патрулів 5 днів на тиждень.

Відновлення підрозділу Нацгвардії у Дрогобичі розпочалось у 2018 році. Тоді була розроблена Програма поліпшення матеріально-технічного забезпечення військової частини 3002 Західного оперативно-територіального об’єднання Нацгвардії в місті Дрогобичі. Спільне фінансування здійснюється з бюджетів кількох міст.

Загалом заплановано виділення близько 5 мільйонів гривень, вже втрачено 1,5 мільйона. За ці кошти провели капітальний ремонт казармених приміщень, які перебувають на території військового містечка (вулиця Трускавецька, 79).

Чат-бот Гаряча лінія