Урочисте відкриття оновленої площі Ринок запам’ятається кожному містянину та гостю

13 Березня 17:44

Фестиваль «Заковбасимо Дрогобич», півмарафон з бігу, атракція з виварювання солі, театралізована вистава, майстер-класи з гончарства, виступи музичних гуртів, хода вагітних жінок та багатодітних матерів, картинг для дітей — так гамірно та весело планують урочисто відкрити оновлену площу у День матері, 10 травня.

У Дрогобицькій міській раді відбулося чергове засідання організаційного комітету щодо підготовки до відкриття площі Ринок. Засідання відбулося 12 березня під головуванням міського голови Дрогобича Тараса Кучми.

«Враховуючи події, які зараз відбуваються в Україні та світі, ми не знаємо, якою буде ситуація до 10 травня. Однак ми сподіваємося на краще. Якщо все буде добре, ми повинні відкрити реконструйовану площу Ринок так, щоб свято відчув кожен дрогобичанин та гість міста, адже в останнє площу оновлювали майже століття тому», — звернувся до присутніх Тарас Кучма.

Як зазначають організатори, впродовж дійства планують залучити чимало дрогобичан, зокрема до ходи вагітних жінок та багатодітних матерів.

Чат-бот Гаряча лінія