Управління інвестицій та економічного розвитку інформує про можливість участі у Програмі для майбутніх підприємців

7 Червня 8:22

До уваги мешканців Дрогобицької міської територіальної громади!

Управління інвестицій та економічного розвитку виконавчого комітету Дрогобицької міської ради повідомляє, що з 1 січня наступного року в Україні починає діяти державна програма, яка перетворюватиме малозабезпечених і довготривалих безробітних на підприємців.

Учасникам програми буде запропонована допомога розміром до 15 мінімальних зарплат (на початок 2022 року – 97 500 грн) для оплати рахунків на придбання необхідного для заснування власної справи обладнання і матеріалів. Вагома перевага цього механізму в тому, що допомогу можна повертати за рахунок сплачених у процесі підприємницької діяльності податків і соціальних внесків. Тобто, сума до повернення зменшуватиметься з кожним податковим платежем. Крім того, якщо такий підприємець працевлаштує ще двох осіб за направленням центру зайнятості, повертати допомогу державі буде не потрібно.

Очікується, що нова програма стане дієвим механізмом виводу довготривалих безробітних та інших отримувачів державної допомоги із стану бідності. Вона допоможе їм повернутися до активного соціального життя, а держава замість постійних виплат допомоги малозабезпеченим отримає податки від нових підприємців, в тому числі до місцевих бюджетів.

За детальною інформацією просимо звертатися в управління інвестицій та економічного розвитку виконавчого комітету Дрогобицької міської ради каб. №214 або за телефоном 2-25-45.

Управління інвестицій та економічного розвитку

Чат-бот Гаряча лінія