Труднощі у користуванні е-сервісом для запису дитини в садок чи школу? — Технічну підтримку без проблем нададуть у Дрогобицькій Ратуші

30 Жовтня 14:34

З кінця минулого року у Дрогобичі та Стебнику запрацювала  система реєстрації дітей у освітні заклади за допомогою технології Blockchain.

Ця система є електронною і дозволяє зареєструвати дитину у потрібний вам дитячий садок чи перший клас школи, не виходячи з дому.

Окрім цього, ця система повністю захищає персональні дані батьків та дітей, а також усуває будь-які зловживання щодо порядку реєстрації дітей у чергах у школи та садки.

Вже у 2019-2020 навчальному році вступна кампанія дітей у дошкільні навчальні заклади та у перші класи загальноосвітніх навчальних закладів міста відбувалася саме за допомогою е-реєстрації на базі технології Blockchain.

На законодавчому рівні міста така процедура є обов`язковою, враховуючи рішення Виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.

Записати свою дитину у школу чи садок кожен може самостійно, скориставшись е-сервісом на інтернет-порталі Дрогобицької міської ради. Для цього необхідно здійснити наступні кроки: перейти на інтернет-портал ДМР — рубрика «Smart city» —  «Запис дитини в садок» або «Запис дитини в школу».

Однак, відділ ІТ та аналізу ДМР, у якому ініціювали запровадження е-черги, продовжують надавати технічну та консультативну допомогу у школах та садочках, де виникають проблемні питання.

Остання така консультативна зустріч відбулась у вівторок, 29 жовтня, з керівниками закладів дошкільної освіти Дрогобича та Стебника, під час якої керівник відділу ІТ та аналізу Станіслав Гайдер спільно з головним спеціалістом відділу освіти ДМР Ярославом Гевком обговорили з керівниками садків усі проблемні питання.

Станіслав Гайдер зазначив, що у випадку виникнення будь-яких технічних питань щодо реєстрації у школи та садки, всі можуть звернутись у відділ ІТ та аналізу ДМР, де зможуть отримати підтримку та вирішити проблему.

Нагадаємо, у Дрогобичі функціонує й низка інших корисних е-сервісів для громадян. Всі вони розміщені у рубриці «Smart city» на Інтернет-порталі Дрогобицької міської ради.

Чат-бот Гаряча лінія