ТОВ «ЛЬВІВ-ТЕПЛО» інформує споживачів про намір встановити тарифи на теплову енергію

27 Вересня 18:50

ТОВ  «ЛЬВІВ-ТЕПЛО» інформує споживачів про намір встановити тарифи на виробництво теплової енергії, що планує виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, вул.Трускавецька,77.

Відповідно до ч. 4, ч. 5 ст. 20 Закону України «Про теплопостачання» тарифи на теплову енергію для суб’єктів господарювання, що здійснюють її виробництво на установках з використанням альтернативних джерел енергії, включаючи теплоелектроцентралі, теплоелектростанції та когенераційні установки, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, а також для потреб населення встановлюються на рівні 90 відсотків чинного для суб’єкта господарювання тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб відповідної категорії споживачів.

Тариф на виробництво теплової енергії для потреб відповідної категорії споживачів визначається, як різниця між тарифом на теплову енергію та середньозваженими тарифами на транспортування та постачання теплової енергії, виробленої з використанням природного газу.

Проект тарифу  розраховано на підставі середньозважених тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, та для потреб населення по Львівській області, опублікованих на офіційному вебсайті Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження станом на 23 вересня 2022 року.

3584*90%=3225,60грн/Гкал без ПДВ

3225,60-476,77-25,86=2722,97 грн/Гкал без ПДВ

Проект тарифу на виробництво теплової енергії становитиме 2722,97 грн/Гкал. без ПДВ.

З пропозиціями та зауваженнями звертатись протягом 7 календарних днів з дати опублікування за адресою : 04073,м.Київ, проспект Бандери Степана, будинок 16,   ел. Пошта: [email protected], тел. 050-339-30-63.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту