«Творець у Тобі» – у Галереї сучасного мистецтва розгорнуто живописну виставку дрогобицького майстра Ярослава Даниліва

11 Лютого 11:29

У Галереї сучасного мистецтва Культурно-освітнього центру Дрогобича розгорнуто ретроспективну виставку «Творець у Тобі» – відомого дрогобицького живописця, графіка, сценографа, майстра художньої кераміки та мозаїки Ярослава Даниліва.

Експозиція налічує близько 50 творів в жанрі живопису.

Творчість митця вражає розмаїттям тематики і стилістичних планів, художнику підвладні декоративне бачення, символічно-абстрактні сюжети і філософське розуміння цього світу.

Ярослав Данилів – заслужений художник України, член Національної спілки художників та Національної спілки театральних діячів України, головний художник музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича.

Народився в с. Почаєвичі, що на Дрогобиччині. Мистецьку освіту здобув в училищі прикладного та декоративного мистецтва ім. А. Ерделі та Й. Бокшая в місті Ужгород, а також у Львівській національній академії мистецтв.

Автор численних персональних та групових виставок. Роботи митця експонувалися в Україні, Росії, Кореї, Японії, Швеції, Болгарії, Німеччині, Австрії, Китаї, США, Іспанії. Твори зберігаються в Міністерстві культури України, Національному музеї (Львів), Національній бібліотеці Іспанії (музей Гойї), Міністерстві культури Китаю, Калінінградському національному художньому музеї (Росія), музеї А. Матісса (Париж), музеї І.Франка (с.Нагуєвичі).

Відвідати виставку можна при наявності COVID-сертифікату або негативного ПЛР-тесту.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту