Тарас Кучма провів робочі зустрічі з мешканцями сіл Новошичі та Долішній Лужок

26 Червня 13:51

Очільник громади Тарас Кучма разом з посадовцями міської ради продовжують виїзні робочі зустрічі у селах Дрогобицької територіальної громади. У п’ятницю, 25 червня, зустрічі провели з мешканцями сіл Новошичі та Долішній Лужок. Разом з міським головою участь у зустрічі взяли заступник міського голови Роман Москалик, начальник відділу охорони здоров’я Володимир Чуба та начальник управління цифровізації, інформаційної політики та комунікацій Зеновій Квасній, староста – Олександра Семків.

У селі Новошичі посадовці оглянули приміщення ФАПу, пошти, школи та клубу.

Також обговорили ситуацію об’єднання шкіл сіл Новошичі та Бистриці. Громаді наголосили, що увесь колектив буде збережено. Також розповіли про стратегію розвитку освіти.

Зі старого приміщення ФАП планують перемістити у приміщення, де є народний дім та школа. Також вирішили навести лад з обладнанням, яке є застарілим. У це приміщення перенесуть й бібліотеку та офіс надання адмінпослуг громадянам.

Підприємці поскаржилися керівництву громади на нерівні умови ведення бізнесу, зокрема, на тих, хто не сплачує податки. На їхню думку, задля розвитку громади всі повинні працювати у рівних умовах.

Зараз у селі працюють на створенням ОСН.

Ще однією проблемою у селі є якість електроенергії. Мешканці скаржаться на низьку потужність, зокрема, у зимовий період.

У селі Долішній Лужок зустріч відбулася у приміщенні клубу, яке поступово ремонтують.
Тут посадовці з громадою обговорили плани щодо ремонту доріг, вирішення питання відведення земельної ділянки під стадіон, розвиток футбольної команди, облаштування дитячого майданчика, який надало ТОВ «Барком».

Говорили про розвиток фермерства, зокрема, сімейних молочних ферм.

Під завершення зустрічі громада подякувала керівництву громади за зустріч. Мешканці села заявили, що до такого не звикли, коли з ними зустрічаються перші особи, розмовляють і шукають шляхи вирішення проблем.

Також подякували за вирішення проблем з вивозом ТПВ, вуличним освітленням.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту