Тарас Кучма об`їхав місто разом з комунальниками, щоб оцінити наслідки буревію

10 Лютого 15:18

У ніч з неділі на понеділок у Дрогобичі почала вирувати негода. За кілька годин нещадний вітер приніс місту та його жителям величезні збитки, поваливши дерева, зірвавши дахи з житлових будинків, а також шкіл і садків та залишивши містян без електроживлення.

У понеділок після щотижневої наради міський голова Тарас Кучма об`їхав місто, аби оглянути наслідки буревію та проконтролювати хід їх ліквідації комунальними службами міста. Маршрут об`їзду був складений на основі інформації відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ДМР.

Разом з начальником відділу освіти ДМР Петром Шев`яком міський голова відвідав освітні установи, де сильні пориви вітру завдали шкоди.

Так у Дрогобицькому ліцеї №2 вітер надірвав частину даху. Така ж ситуація і у Дрогобицькому ліцеї №3 та Дрогобицькій гімназії №8. У закладі дошкільної освіти №6, що на вул. М. Грушевського, а також №29, що на вул. І. Франка, вітер також пошкодив дах. У садку №27, що на вул. В. Чорновола, на території вітер повалив дерево, пошкодивши сусідню приватну будівлю.

На вулицях Стрийській, Трускавецькій, М. Грушевського та Сахарова вітер повалив дерева. Ще зранку комунальники приступили до ліквідації наслідків негоди. Першочергово від повалених дерев розчистили дороги.

Наприкінці дня Тарас Кучма проінспектує хід усунення комунальниками наслідків негоди.

Нагадаємо, за повідомленнями синоптиків, такі погодні умови триватимуть впродовж 10 та 11 лютого.

Чат-бот Гаряча лінія