25 Січня 16:29

З огляду на звернення громадян, міський голова Дрогобича Тарас Кучма доручив керівництву Департаменту міського господарства напрацювати концепцію створення аварійної служби. Таке доручення було озвучено міським головою під час щотижневої наради з керівниками структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств та держустанов міста.

Міський очільник наголосив, що ця служба має реагувати на оперативні звернення громадян, а також сприяти вирішенню інших важливих проблем на території Дрогобицької громади.

Нагадаємо, повідомити про господарську проблему можливо зателефонувавши на міську «Гарячу лінію», або скориставшись е-сервісом «Відкрите місто».

Чат-бот Гаряча лінія