Сьогодні четверті роковини трагедії – обвалу під’їзду у будинку на Грушевського 101/1

28 Серпня 10:54

У ніч на 28 серпня 2019 року Дрогобич сколихнула страшна трагедія – у багатоповерховому житловому будинку, що на вулиці Грушевського 101/1, обвалився один з під’їздів. Трагедія забрала життя восьми людей, двоє з яких – діти.

Сьогоднішній ранок у Дрогобицькій міській раді розпочали хвилиною мовчання за загиблими дрогобичанами.

Нагадаємо, завдяки спільним зусиллям місцевої та обласної влади, уряду, всім мешканцям будинку, які внаслідок обвалу втратили житло, придбали нові помешкання на загальну суму 40 мільйонів 416 тисяч гривень. Кошти для закупівлі житла було залучено з Державного резервного фонду.

До моменту придбання нового житла, з міського бюджету Дрогобича було виділено 1 мільйон 363 тисячі гривень на покриття витрат на оренду тимчасового житла мешканцям аварійного будинку.

Також сім’ям загиблих та травмованих з обласного та міського бюджетів було надано матеріальну допомогу в розмірі 1 мільйон 667 тисяч гривень. Більше 2 мільйонів гривень для постраждалих дрогобичан надали й меценати з усієї України.

Ми зробили все від нас залежне і незалежне, аби допомогти та компенсувати людям втрати. Хто був дотичний до цієї роботи – той знає, яких зусиль це коштувало. Сьогодні нам не соромно перед цими людьми, – наголосив міський голова Тарас Кучма.

Паралельно очільник громади наголосив, що є ще чимало старих будинків, які станом на сьогоднішній день є приватною власністю. Відповідно співвласники повинні нести відповідальність за їх утримання в належному стані.

Перейти до вмісту