Стефана Фассбіндера знову обрано міським головою Грайфсвальда, – Дрогобич вітає громаду міста-побратима

27 Червня 16:09

У німецькому місті Грайфсвальд відбулись вибори міського голови. Стефан Фассбіндер знову отримав прихильність громади та здобув перемогу, отримавши більшість голосів виборців.

Саме зі Стефаном Фассбіндером міський голова Тарас Кучма у червні 2019 року підписав Договір про партнерство між містами Дрогобич та Грайфсвальд.

Партнерські відносини між німецьким Грайфсвальдом та українським Дрогобичем зав’язалися ще у 2017 році. Саме тоді відбулися двосторонні ознайомчі візити. З того часу започатковано партнерську співпрацю між очільниками міст, посадовцями міських рад та комунальних підприємств.

Також реалізовано низку проектів, зокрема у галузі охорони здоров’я, у межах яких було закуплено медичне обладнання на суму близько 1,5 мільйона гривень для першої міської лікарні Дрогобича.

Керівництво Дрогобицької громади вітає колегу Стефана Фассбіндера з повторним обранням на посаду міського голови. Бажаємо пану Стефану та громаді Грайфсвальда розвитку, нових реалізованих проектів та безпечного майбутнього. Вдячні за підтримку України та українського народу!

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту