Стебницька лікарня готова на 100% до прийому інфікованих на коронавірус

17 Квітня 17:24

Такої інтенсивної підготовки у Стебницькій міській лікарні за останні 25 років не було. Від тоді, як цей медзаклад внесли до переліку лікарень, які прийматимуть інфікованих коронавірусом, тут активно розпочали підготовчі роботи.

За декілька тижнів у лікарні спорудили нову кисневу станцію та відновили киснепровід, який не працював більше 25 років.

Зараз у лікарні функціонує 140 точок доступу до кисню, з яких 100 – нові, встановлені додатково. До цих точок також є всі необхідні маски та зволожувачі. У лікарні є 4 ШВЛ апарати.

Для прийому інфікованих облаштовано 13 палат, які вміщають до 40 пацієнтів.

Облаштовано й кімнати для відпочинку та переодягання медичних працівників, закуплено необхідні контейнери для утилізації відходів.

Нагадаємо, що у випадку поступлення інфікованих коронавірусом до Стебницької міської лікарні, медики, які контактуватимуть з хворими, залишатимуться на робочих місцях та в місцях обсервації.

«Медикам доведеться відпрацювати в бригадах 14 днів, а потім ще 14 днів провести в обсервації без сімей, без дітей», – прокоментував ситуацію міський голова Тарас Кучма на одному із засідань комісії ТЕБ та НС.

У четвер, 17 квітня, міський голова Дрогобича Тарас Кучма разом зі заступниками Ігорем Германом та Володимиром Коцюбою, міським головою Стебника Петром Старосольським, депутатами Андрієм Ковчем та Тарасом Городиським, начальником відділу охорони здоров’я ДМР Володимиром Чубою проінспектували готовність лікарні до прийому хворих на коронавірус.

«Разом, в стислі терміни, ми зробили неймовірне. Наш успіх відзначили й на рівні обласного керівництва. За неповний місяць зроблено те, чого у цій лікарні не робилося 25 останніх років. Дай Бог, щоб цього всього не прийшлося застосовувати. Але я вдячний кожному, хто долучився до підготовки цього медичного закладу. Дякую меценатам, підприємцям, благодійникам і простим людям, які долучилися до цієї спільної справи. Особливо вдячний голові Львівської обласної ради Олександру Ганущину за облаштування кисневої системи. Дякую міським головам Борислава – Ігорю Яворському, Трускавця – Андрію Кульчинському, Стебника – Петру Старосольському, голові Дрогобицької райради – Михайлу Сікорі, голові Меденицької ОТГ – Володимиру Шулаку та всім депутатам, які підтримали рішення про фінансування Стебницької лікарні», – підбив підсумки інспекції лікарні Тарас Кучма.

За словами Володимира Чуби, сьогодні Стебницька лікарня забезпечена всім необхідним на місяць роботи для прийому інфікованих коронавірусом.

Чат-бот Гаряча лінія