Старовинну бруківку на вулиці Осмомисла повернуть назад, винні будуть покарані, – міський голова Дрогобича Тарас Кучма

10 Травня 10:04

На вулиці Осмомисла тривають ремонтні роботи.

За попередньою домовленістю підрядна організація повинна була виконати роботи з перезамощення старовинної бруківки, з метою вирівнювання поверхні дорожнього покриття, яке впродовж десятків років просіло. Також мають облаштувати систему відведення дощових вод.

Однак у суботу, 9 травня, на об’єкт було завезено бруківку нового типу, яку почали замощувати натомість знятої старої.

“Це, що сталося – абсолютно неприпустимо. Ще у п’ятницю зранку, коли я перевіряв хід робіт, мене запевняли, що роботи будуть тривати близько двох місяців, адже згідно з проєктом перезамощення – це складний і довгий процес. І, буквально, на другий день ми всією громадою бачимо те, що сталося.

Насамперед дякую громаді за активну позицію. Особливо дякую тим, хто телефонував, писав і з’ясовував у чому проблема. Однак ця ситуація показала й тих осіб, хто на цій темі почав піар у соціальних мережах та звернення у різні інстанції. Але це вже на їх совісті. Адже ми з самого початку офіційно повідомили громаду, що стару бруківку перезамостять.

Наголошую, що ми докладамо всіх зусиль, щоб нову бруківку зняли і роботи виконали згідно з проєктом. Ми з’ясуємо мотиви прийняття рішень посадовими особами і винні будуть притягнуті до відповідальності” – прокоментував ситуацію міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

У зв’язку з тим, що 9-11 травня – вихідні дні, на вівторок, 12 травня, міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою скликано нараду на якій з’ясують мотиви підрядної організації та посадових осіб, які допустили порушення проєкту, згідно з яким вулицю Осмомисла повинні перезамостити старою бруківкою.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту