Сотні тонн допомоги, реанімобілі та позашляховики для потреб фронту і постраждалих міст: Дрогобич продовжує роботу над наближенням перемоги

28 Червня 15:10

З часу повномасштабного вторгнення росії на українські землі, Дрогобицька громада веде активну та безперервну гуманітарну роботу – над залученням необхідної допомоги з-за кордону та дипломатичної підтримки з боку закордонних партнерів, міжнародних організацій та фондів.

Дрогобич зайняв активну позицію в час війни та намагається робити максимум задля наближення перемоги України. Робота триває в декількох напрямках.

За три місяці повномасштабної війни, Дрогобицька громада надала прихисток для понад двадцяти тисяч внутрішньо переміщених осіб. З них понад 11 тисяч ВПО продовжують проживати в нашій громаді. Чимало з них втратили рідних та дах над головою і бачать своє майбутнє саме в нашій громаді. Тому здійснюється ремонт гуртожитків та триває спорудження  модульно-каркасних будиночків для забезпечення людей тимчасовим житлом.

Паралельно триває активна робота над забезпеченням переселенців харчуванням, одягом, речами першої необхідності, а також медичними, психологічними, освітніми послугами та щоденним дозвіллям.

На всі ці заходи та послуги кошти передбачені не були. Громада не отримала жодного додаткового фінансування. До цього ніхто не був готовий. Тому всі роботи ведуться виключно на благодійній основі, з залученням місцевих ресурсів громади, закордонної підтримки та волонтерського потенціалу.

Окрім цього з перших днів війни було скеровано офіційні листи до міст-побратимів Дрогобича, проведено безліч переговорів та зустрічей з представниками міжнародних організацій, фондів, іноземних органів місцевого самоврядування. Завдяки чому було налагоджено дієвий механізм залучення допомоги та її доставки в громаду.

Також від початку березня Гуманітарний Координаційний Центр Дрогобича перевіз з-за кордону понад 490 тонн гуманітарної допомоги. А через Хаб гуманітарної допомоги Україні в Польщі, який створений за підтримки КУ «Інститут міста Дрогобича» у співпраці з приватним бізнесом – ТзОВ Грейнпласт Карпати та польським офісом компанії «Грейнпласт» – пройшло транзитом понад 2163 тонни допомоги. З них – 725 тонн їхало за посередництва органу місцевого самоврядування. Ці дані фіксує офіційний сайт Кабміну та офісу Президента https://help.gov.ua/.

Понад 215 тонн гуманітарної допомоги було відправлено з територіальної громади для військових на передову. Окрім цього на потреби фронту Дрогобич передав 8 карет швидкої допомоги, 9 позашляховиків та 3 школярики.

Понад 840 тонн гуманітарної допомоги було зібрано та передано для потреб міст, які знаходяться в зонах боїв чи потребують відновлення після окупації. Таку допомогу неодноразово відправляти в Харків, Київ, Вінницю, Білу Церкву, Фастів, Черкаси, Ірпінь, Бучу, Гостомель, Дніпро, Миколаїв, Ізюм, Попасну, Слов’янськ, Запоріжжя, Кривий Ріг та інші.

Також залучену гуманітарну допомогу використовували для забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб, які проживають в нашій громаді.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту