Світлі люди в темні часи: фахівці Центру соціальних служб разом з дітьми громади виготовляють світловідбиваючі елементи для одягу

18 Листопада 8:32

Під такою назвою пройшло одне із арт-терапевтичних занять, яке організували фахівці Дрогобицького міського центру соціальних служб для дітей громади, в тому числі дітей загиблих героїв, військовослужбовців та внутрішньо переміщених осіб.

Під час виготовлення флікерів вдалось поєднати індивідуальні практичні вміння дітей з психологічною підтримкою та комфортним відпочинком. До слова, флікери — це маленькі значки або наклейки, які відбивають світло в темряві.

На ідею створити індивідуальний хендмейд-флікер відгукнулось багато охочих, тому фахівці Центру провели серію занять та охопили ними понад 40 дітей.

Майстерня флікерів стала діалоговим майданчиком для дітвори, де вони не лише знайшли час і можливість говорити про правила дорожнього руху, а й отримали психологічну підтримку.

Під час зустрічі психолог застосував метод казкотерапії, який сприяв розвитку творчих та розумових здібностей дітей.

Також, виготовляючи світловідбиваючі брелки, психолог Центру пропрацювала з дітьми те, що їх турбує через кольори, фігури та сюжети.

У Дрогобицькому міському центрі соціальних служб нагадують, щочетверга о 15:30 відбуваються зустрічі дітей з фахівцями на різні цікаві теми.

Усі охочі можуть приходити за адресою: м. Дрогобич, вул. Лесі Українки, 70

Дрогобицький міський центр соціальних служб

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту