«Самодопомога Плюс»: підопічні терцентру завершили курс лекцій управління стресом

1 Травня 11:07

28 квітня на факультеті «Основи медицини та здорового способу життя» відбулося завершальне заняття курсу управління стресом «Самодопомога Плюс» для слухачів «Університету ІІІ віку», що діє при Дрогобицькому міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Наші підопічні здобули безцінні знання, як у періоди стресу навчитися правильно діяти, щоб не нашкодити собі й ближнім.

Це особливо актуально тепер, коли через російську агресію доводиться не раз перебувати в складних життєвих ситуаціях, опинятися віч-на-віч зі страхом і переживаннями, чути невтішні новини з лінії фронту чи про наслідки ракетних атак.

Менеджери КУ «Інститут міста Дрогобича» Юрій Яцків, Тарас Перхун та Інна Скорик відзначили, що відштовхування тривожних думок під час стресу лише поглиблює проблему, позбавляє енергії, віддаляє від рідних і відволікає від важливих справ. Найкращий спосіб поведінки – прийняти біль та звільнити місце для нього, що дасть полегшення і можливість діяти відповідно до своїх цінностей чи застосовувати техніки заземлення або відчеплення з гачка.

Літнім людям та особам з інвалідністю нелегко вистояти перед викликами воєнного часу, тому проведення таких психологічних тренінгів – це запорука їхнього психологічного здоров’я і щасливого довголіття.

Дрогобицький міський територіальний центр соціального обслуговування

Перейти до вмісту