Рятувальники Дрогобича отримали обладнання для роботи у задимлених приміщеннях

19 Травня 10:09

З початку війни Дрогобич отримує вагому гуманітарну допомогу від Польщі та його мешканців. Відтак, 18 травня Дрогобицьке РУ ГУ ДСНС України у Львівській області одержало обладнання для рятувальників від польського міста Красностав.

Громадська організація Pod Napięciem передали нашим надзвичайникам засоби індивідуального захисту органів дихання та зору для роботи у задимлених приміщеннях. Спорядження німецької компанії Dräger.

Як розповіли рятувальники, такі засоби захисту особливо цінні, адже у них завжди є потреба не лише у Дрогобичі, а й по всій території України, де доводиться працювати місцевим вогнеборцям.

Засоби індивідуального захисту органів дихання та зору є необхідними в умовах виконання робіт в задимлених приміщеннях із підвищеною небезпекою проникнення отруйних та токсичних речовин в легені, ротову або носову порожнину людини – пояснюють вогнеборці.

Обладнання на території пожежної частини Дрогобицького РУ ГУ ДСНС завезли та передали рятувальникам міський голова Дрогобича Тарас Кучма та його радник Андрій Балонь.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту