Рош га-Шана: вітання юдейській громаді з нагоди Нового року

25 Вересня 20:32

Дрогобич – мультикультурне місто. Сьогодні Новий рік відзначає юдейська громада. З нагоди свята засилаємо найщиріші вітання кожній юдейській родині.

Рош га-Шана – це початок нового циклу життя та час підбиття підсумків року, що минає.

Ми проживаємо складні часи, які стали випробуванням для кожного з нас. Сьогодні громада Дрогобича демонструє єдність для всього світу, адже у мультикультурному Дрогобичі проживають представники різних громад. Спільно ми творимо не лише культуру, а й працюємо заради перемоги над окупантам, який війною вторгся на наші землі. Добро завжди перемагає зло. Перемога буде за нами!

Дорогі мешканці юдейської громади, прийміть найщиріші вітання! Бажаємо Вам миру, злагоди і достатку! Нехай Новий рік принесе нам довгоочікувану перемогу!

міський голова Дрогобича Тарас Кучма

Чат-бот Гаряча лінія