«Розірви коло насильства!» Центр соцслужб спільно з дитячим парламентом провели флешмоб

25 Листопада 8:26

Напередодні Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок у рамках проведення в Україні щорічної акції «16 днів проти насильства» Дрогобицький міський центр соціальних служб спільно з учасниками Дитячого парламенту м. Дрогобич та Дрогобицьким бюро правової допомоги організували флешмоб «Розірви коло насильства!» на знак підтримки осіб, що постраждали від домашнього насильства.

Під час проведення заходу учасники, тримаючи у руках помаранчеві кульки, як символ кращого майбутнього, вільного від насильства щодо жінок та дівчат зі словами: «Досить мовчати про домашнє насильство!» намагались вкотре привернути увагу та підвищити обізнаність громадськості щодо проблем насильства у сучасному світі. Адже у більшості випадків ця проблема є прихованою, в першу чергу, в силу ментальності громадян, через їх невпевненість і страх розповісти іншим про те, що вони стали жертвою насильства.

Таким чином, наша акція закликає не бути байдужими до чужого горя та вчасно прийти на допомогу особам, постраждалим від домашнього насильства.

Дрогобицький  міський  центр соціальних служб

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту