«Робочий день в дитячих садках повинен розпочинатися о восьмій годині, щоб не створювати незручності батькам, які працюють», – Тарас Кучма

19 Вересня 11:58

У зв’язку з настанням осіннього періоду, погіршенням погодних умов та повернення до адаптивного карантину, важливо, щоб діти, які відвідують заклади дошкільної освіти, не перебували в ранкову пору тривалий час на відкритому повітрі, очікуючи вихователів. Тему садків міста та дотримання графіків їхньої роботи порушили під час щотижневої наради у понеділок, 19 вересня.

Міський голова Тарас Кучма наголосив, що батьки почали скаржитися на проблему вчасного початку робочого дня в садках. Відтак, доручив відділу освіти проконтролювати питання дотримання адміністраціями графіків роботи садків у місті.

Очільник громади зауважив, що діти не повинні чекати вихователів на вулиці перед початком робочого дня. Тим паче і батьки розраховують, що вони приводять дитину в садок зранку відтак поспішають на роботу.

Своєю чергою начальник відділу освіти Віталій Вовків запевнив, що дошкільні установи міста, згідно поданих графіків, мають працювати з восьмої години ранку або ж у них має функціонувати чергова група. Окрім цього – це питання контролює спеціальна робоча комісія.

На завершення обговорення даного питання Тарас Кучма доручив поінформувати батьків про початок опалювального сезону у закладах освіти та провести пробний запуск тепла в мережах.

Нагадуємо, повідомити про проблему чи подати пропозицію у галузі освіти батьки можуть скориставшись е-сервісом “Кабінетом мешканця“, або ж зателефонувавши за номером – 2-35-15.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту