Піскосуміш придбана, техніка підготовлена – комунальники Дрогобича до зими готові

23 Листопада 11:24

Обіцяють чисті вулиці – комунальники Дрогобича готові до зимового періоду. Як повідомив керівник КП «Служба муніципального управління Володимир Суда, їхня структура в останніх приготуваннях до зимових випробувань.  Працівниками СМУ придбано в достатній кількості піскосуміші на зимовий період для посипки доріг та тротуарів міста.

21 ящик із піскосумішшю уже розставлено у місті Стебнику та 145 аналогічних ящиків по вулицях Дрогобича. Обсяг придбаної піскосуміші, за нашими прогнозами, є в достатній кількості на увесь зимовий період, – підкреслює Володимир Суда.

Також до зимового періоду комунальники підготували і техніку  – це 2 грейдери для розчистки доріг міста від снігу, а також водовоз та КАМАЗ – для посипки доріг.

Про готовність до зимових випробувань звітує і Департамент міського господарства, зокрема керівник Ростислав Пошивак стверджує – за очищення від снігу 2/5 території Дрогобича та Стебника відповідає КП «СМУ», яке чиститиме дороги міста та тротуари.  Окрім цього 3/5 території – прибиратимуть дві приватні структури, які виграли тендер.

Паралельно тривають розмови із старостами сіл, які увійшли до складу Дрогобицької територіальної громади, щоб вони промоніторили ситуацію із наявною технікою в їхніх населених пунктах. Оскільки, за наявності сильних снігопадів не виключено, що доведеться укладати договори на експлуатацію цієї техніки для допомоги очищення доріг у сільській місцевості. Загалом ж, за очищення основних доріг населених пунктів ТГ має відповідати райавтодор,  – повідомив Ростислав Пошивак.

За твердженнями керівника Департаменту міського господарства – станом на 23 листопада комунальники міста в повній готовності до зимового періоду.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту