Підтримують сім’ї зниклих безвісти воїнів: при Дрогобицькому міському центрі соціальних служб діє ініціативна група

8 Червня 8:56

Жити чекаючи та підтримувати тих, хто чекає рідних з полону. У Дрогобичі розпочала роботу громадська ініціатива, яка ставить собі за мету підтримати сім’ї зниклих безвісти захисників. Ініціативна група діє на базі Дрогобицького міського центру соціальних служб.

Фахівці з числа дружин, що чекають своїх воїнів, пройшли спеціальний курс навчання та готові до зустрічей з сім’ями та родинами полонених військових, щоб надати їм необхідну психологічну підтримку та допомогу. Зустрічі відбуваються за принципом рівний рівному та проходять у невимушеній атмосфері.

Також як інформують фахівці Центру соціальних служб – триває індивідуальна робота з членами сімей військовослужбовців. Дружини та матері захисників, які перебувають сьогодні на війні, мають змогу відвідати закриті групи взаємопідтримки, що діють при Центрі.

Фахівці наголошують – готові підтримувати та супроводжувати тих, хто сьогодні чекає воїнів у рідні домівки, відтак закликають сім’ї захисників звертатись за необхідною допомогою.

Більше інформації у Дрогобицькому міському центрі соціальних служб: адреса м.Дрогобич, вул. Лесі Українки, 70, контактний номер телефону +380970586357.

Перейти до вмісту