Підтримка з Швейцарії: Дрогобич отримав вікна, ліжка та утеплюючі матеріали для допомоги людям, постраждалим від війни | Відео

9 Листопада 8:40

Дрогобицька громада отримала чергову порцію гуманітарної допомоги. Швейцарська компанія, яка працює в галузі архітектури, передала Дрогобичу фуру з вікнами, ліжками, матрацами та утеплюючими матеріалами для облаштування житла для ВПО та допомоги територіям, постраждалим від ворожих обстрілів.

Загалом Дрогобицькій громаді передали понад 130 дерев’яних та металевих вікон, 23 ліжка з матрацами та матеріали, необхідні для утеплення житла та віконних пройомів в будинках, які постраждали від ворожих обстрілів у зонах активних бойових дій.

Допомогу вже доставили до Дрогобича, де в подальшому вона буде розподілена за актуальними напрямками – для облаштування житла внутрішньо переміщеним особам, для допомоги деокупованим та зруйнованим територіям та підтримки людей, які найбільше постраждали від війни.

«Ми вкотре вдячні людям, які не залишаються байдужими до української боротьби з ворогом. Завдяки отриманій допомозі ми можемо продовжувати нашу гуманітарну місію та підтримати декілька сотень людей, які сьогодні найбільше потребують нашої допомоги» – наголосив міський голова Тарас Кучма.

Необхідну допомогу Дрогобичу передав офіс швейцарської компанії Pool Architekten (Zurich). За що особливу подяку Дрогобицька громада висловлює: Самілі Зюдіг,  Матіасу Стокеру, Мартіну Трефону, Андре Шміду, Міша Споері та Ліліт Акопян, а також організації Rebuild Ukraine і її представникам Йогану Петерсмену і Барбарі Бузер.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту