Підтримка з Німеччини: діти, які проживають у Дрогобицькій громаді та потребують особливої уваги, отримали планшети для навчання

30 Січня 8:59

Днями, ще чотири сім’ї, які проживають у Дрогобицькій громаді отримали новенькі планшети від міжнародних партнерів з Німеччини. Наприкінці грудня місто отримало гуманітарну допомогу від іноземних партнерів у складі якої були парти з регулюванням висоти, стільці до них, вчительські столи та крісла, вуличний дитячий майданчик, інтерактивні дошки та планшети.

З ініціативи міського голови Дрогобича Тараса Кучми, прийнято рішення роздати частину планшетів тим сім’ям громади, які перебувають у скрутних життєвих обставинах, малозабезпеченим сім’ям, дітям-сиротам тощо.

Так, спільно зі старостою Ігорем Гірчаком вдалось відвідати чотири сім’ї з Михайлевич та Раневич. Родинам вручили продуктові набори, дитячий одяг та планшети.

У нашій громаді є чудові сім’ї, які перебувають у нелегких життєвих обставинах та часом потребують підтримки і допомоги. Ми пам’ятаємо про всіх. Намагаємось допомагати продуктами харчування, засобами першої необхідності, дитячим одягом чи забавками, провідуємо їх на свята, щоб дізнатись про їхні потреби. Окрім цього, ми розуміємо, що сучасні діти потребують сучасних гаджетів для свого навчання та розвитку. Вдячні нашим партнерам, які допомагають такими необхідними технологічними новинками. Спільно ми можемо творимо добро!, — зазначив Тарас Кучма.

Додамо, днями раніше аналогічні планшети Тарас Кучма вручив школярам-призерам Міжнародного конкурсу із комп’ютерної графіки та вебдизайну «CreDiCo», вихованцям Дрогобицького наукового ліцею імені Богдана Лепкого. Також родинам, які виховують шестеро та більше дітей та дітям загиблих дрогобицьких Героїв.

Перейти до вмісту