Підтримка ЗСУ: Дитячий парламент організував благодійний огляд через телескоп зоряного неба міста

13 Травня 11:06

Дитячий парламент Дрогобича – організація, яка постійно вирізняється активністю та сприяє розвитку міста своїми креативними ідеями. Цього разу молодь також не залишилась осторонь та вирішила зробити свій внесок у допомогу Збройним силам України.

Юні парламентарі пропонують містянам та гостям міста відкрити для себе красу зоряного неба Котермака. На площі Замкова Гора усі охочі можуть заглянути через телескоп та насолоджуватись оглядом нічного світила. Завдяки лінзам на 40 та 100 карат можна побачити чітко форму місяця та місячні кратери.

Мета заходу – збір коштів для допомоги захисникам України. В скриньку люди кидають суму, яку вважають за потрібне. Відтак, за перші 4 години дійства вдалось зібрати 4186 гривень.

Це була ідея мого колеги, парламентаря Віталія Чаповського. Він виявив бажання організувати такий захід та зібрати кошти для наших захисників, а ми радо його в цьому підтримали та допомогли. Для заходу він вирішив надати власний телескоп, — розповідає віце-президент Дитячого парламенту Анна-Марія Кирилюс.

Як зазначають парламентарі, вони дуже раді, що ініціатива сподобалась дрогобичанам. Активність проявляють не лише діти, а й дорослі. В перший день до акції долучився і міський голова Дрогобича Тарас Кучма, який із задоволенням оглянув небесне світило через телескоп.

Зоряна ініціатива буде відбуватися протягом місяця, прогнозують проведення заходу практично щоденно, все залежатиме від погодних умов та сфери місяця.
За анонсами наступних показів слід стежити на сторінці Дитячого парламенту в соціальній мережі Інстаграм – https://instagram.com/dp.drogobych?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту