Підприємцям Дрогобицької громади пропонують співпрацю з Латвійськими компаніями

4 Березня 16:28

Залучення інвесторів та налагодження міжнародної співпраці у галузі економіки – одне з ключових завдань, яке передбачає Стратегія розвитку Дрогобича.

У четвер, 4 березня, у Дрогобич завітав Айнарс Межуліс – радник з економічних питань посольства латвійської республіки в Україні. Мета візиту – налагодження бізнес-партнерства між Дрогобичем та підприємствами Латвії.

Колегу зустрів міський голова Дрогобича Тарас Кучма. Очільник Дрогобицької громади наголосив на давніх дружніх відносинах з почесним гостем та доволі давнім партнерством. Особливу подяку гостю Тарас Кучма висловив за підтримку українського війська у російсько-українській війні.

Після цього посадовці зустрілися з представниками місцевого бізнесу.

«Мета мого візиту – налагодження латвійсько-українських відносин у галузі економіки. Наш інтерес полягає у трьох ключових напрямах: допомогти товарам Латвії потрапити на ринок України, залучити українські інвестиції в економіку Латвії та сприяти створенню спільних підприємств», – наголосив Айнарс Межуліс.

Посадовець зазначив, що створенню спільних підприємств сприятиме залучення коштів Євросоюзу і держкоштів Латвії. Ці підприємства можуть бути розміщені в Україні.

Опісля відбулася презентація підприємств, які функціонують на території Дрогобицької громади. Участь у зустрічі взяли 10 підприємців. Загалом презентовано 11 підприємств: ДП «ЮТГ Україна», ТОВ «Грейнпласт Карпати», ДП «Фарматрейд», ТОВ «БК «Сервус», ДПІ «Добробуд», ТзОВ «Термопласт Плюс», ТОВ «УБТ», ТОВ «ВКФ «ДЗАК», ФГ «Ромалін», ТОВ «Тандем», ТОВ «Українські медовари».

Також у зустрічі взяли участь заступники міського голови Дрогобича Ігор Герман, Андрій Ковч, Володимир Коцюба, секретар ради Орест Каракевич та керівництво Трускавця на чолі з міським головою Андрієм Кульчинським.

Чат-бот Гаряча лінія