«Психічне здоров’я для України»: міський центр соціальних служб організував тренінг по роботі з дітьми, які мають порушення психологічного розвитку

9 Серпня 9:45

Дрогобицький міський центр соціальних служб організував «Тренінг навичок піклування для фахівців, які працюють з родинами, де є діти з нейророзвитковими розладами».

Партнерами у проведенні тренінгу виступили «Психічне здоров’я для України» (МН4V).

Тренінг зоорієнтований не лише на фахівців міста Дрогобича, а й на представників освітніх закладів шкіл та садочків, в яких є інклюзивні класи та групи на території Дрогобицької громади.

Культура інклюзивного суспільства в Україні лише починає зароджуватись та поступово розвиватись, тому є дуже важливим підтримка, розвиток та навчання спеціалістів нашої громади.

Нагадаємо, спеціалісти ДМЦСС вже неодноразово проводили тренінги та арт-терапевтичні зустрічі в межах проекту «Психічне здоров’я для України».

Чат-бот Гаряча лінія