Продуктовий ринок у Дрогобичі з 1 липня під загрозою закриття через стихійну торгівлю

23 Червня 17:03

Незважаючи на карантинні обмеження, у центрі Дрогобича стрімко відновилася стихійна торгівля. Це суцільна небезпека з обох сторін: перше – це повна антисанітарія, друге – в країні карантин через пандемію коронавірусу. Ніяких норм безпеки при стихійній торгівлі не дотримано.

Це питання сьогодні, 23 червня, під час чергового засідання місцевої комісії ТЕБ на НС у Дрогобицькій міській раді порушили присутні на засіданні представники Держпродспоживслужби.

Попередньо роботу ринків після часткового послаблення карантину дозволили лише за умови відсутності стихійної торгівлі.

Відтак, як йшлося під час засідання комісії ТЕБ та НС, якщо до 1 липня стихійну торгівлю «з асфальту» навколо ринку у центрі Дрогобича, зокрема на вул. Ковальській, не припинять, то сам продуктовий ринок під загрозою закриття.

Таким чином діяльність ринку та робота підприємців, які сумлінно сплачують всі податки, також поставлено під загрозу через стихійну несанкціоновану торгівлю.

Відповідальність за припинення стихійної торгівлі покладено на керівництво КП «Дрогобицький ринок».

Відтак уже від завтра, 24 червня, правоохоронці спільно з муніципальною вартою розпочнуть вжиття заходів із ліквідації стихійної торгівлі у центральній частині міста. Зокрема, стихійним торговцям запропонують вільні торгові місця у критому центральному ринку.

Чат-бот Гаряча лінія