Понад 200 викликів за два тижні: у Дрогобичі успішно працює аварійна служба «ЖЕО»

28 Липня 14:49

Про позитивний результат роботи прозвітував керівник КП Управитель «ЖЕО» Олег Майданюк на щотижневій нараді у міській раді. За його словами, новостворена аварійна служба «ЖЕО» за два тижні роботи здійснила вже понад 200 виїздів до мешканців на об’єкти аварійної ситуації.

Аварійну службу на базі КП «Управитель «ЖЕО» відкрили на початку липня за підтримки Дрогобицької міської ради. Її головне завдання – ремонт та ліквідація аварійних ситуацій інженерного обладнання, внутрішньо будинкових інженерних комунікацій та забезпечення належного безперебійного функціонування житлових комплексів та об’єктів.

Аварійна служба працює щоденно з 08:00 до 23:00 без вихідних і святкових днів та надає такі послуги:

– усунення аварійних ушкоджень систем водопроводу, опалення і каналізацій,

– прочищення каналізацій всередині будівель,

– ліквідацію ушкоджень у внутрішніх мережах електропостачання,

– а також широкий спектр робіт з ремонту внутрішньо квартирних мереж.

Бригада аварійної служби здійснює виїзди для ліквідації аварійних ситуацій як в будинках, які перебувають на обслуговуванні ЖЕО, так і в приватному секторі. Будинки, які не мають укладеного договору з ЖЕО, також можуть замовляти послуги аварійної служби за визначеними тарифами.
При цьому оплатити вартість послуги можна за допомогою платіжного терміналу, який є в автомобілі, у працівників чергової бригади.

Детальна інформація, яка стосується роботи аварійної служби ЖЕО, вартість послуг та контакти для замовлення аварійної бригади, доступні на окремій сторінці Аварійної служби на офіційному порталі Дрогобицької міської ради, за посиланням – https://cutt.ly/kLsYXQK.

Перейти до вмісту