Понад 16% дорослого населення Дрогобиччини вакциновані від Covid-19

5 Жовтня 15:36

Такі дані озвучив заступник керівника відділу охорони здоров’я ДМР Святослав Кучерявий. Так, на Дрогобиччині станом на 4 жовтня першу дозу вакцини від коронавірусу, так «жовтий» сертифікат уже отримали 15 269 осіб, із них – повний цикл вакцинації із двох доз (зелений сертифікат) мають 10 681 особа.

Що стосується рівня захворюваності на Covid-19 на наших теренах, то за словами керівника відділу охорони здоров’я ДМР Володимира Чуби, показники доволі стабільні. Однак спостерігається позитивна динаміка – за останній тиждень не зафіксовано різкого сплеску захворюваності.

Загалом за останню добу в нашому регіоні підтверджено 31 випадок COVID-19, із них – 25 осіб – з Дрогобича і Стебника, 5 осіб – з Трускавця, 1 особа – з Дрогобицького району.

У Стебницькій лікарні станом на ранок 5 жовтня перебуває 140 пацієнтів, з них 15 – у реанімації, 1 – підключений до апарату ШВЛ. Загалом із загальної кількості 330 госпіталізованих пацієнтів від 10 вересня – вакцинованими були 15 осіб.

Як стверджує Володимир Чуба, щоденно пункти вакцинації міста та територіальної громади прививають понад 100 осіб.

Що стосується вакцинації педагогічних працівників Дрогобиччини – то за даними керівника відділу освіти ДМР Петра Шев’яка, уже вакциновано понад 64% освітян, із них – 75,7% – педагоги шкіл, 35,2% – працівники дошкільних установ, 62,1% – позашкілля.

 

 

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту