Поліція склала два адмінпротоколи на суб’єктів господарювання за порушення правил карантину

21 Серпня 9:09

Комісією у складі фахівців Дрогобицького міського управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області та представників Національної поліції і Дрогобицької міської ради, відповідно до розпорядження міського голови № 430-р від 27.07.2020р. «Про заходи пов’язані з недопущенням поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» проведено заходи щодо дотримання суб’єктами господарювання у Дрогобичі протиепідемічних вимог у період карантину, встановлених тимчасовими рекомендаціями, затвердженими постановами Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 № 16,17,18,20, а також постанов ГДСЛ № 23 від 21.05.20р, № 32 від 30.05.20р.

Про це інформують у відділі економіки ДМР.

В ході рейдів комісія виявила основні порушення:

– працівники закладів не змогли детально пояснити, як саме вони проходять температурний скринінг на початку зміни;

– тимчасові мітки в зоні черг відсутні;

– не проведено навчання серед працівників закладів щодо правил використання засобів індивідуального захисту та їх утилізації;

– не дотримано санітарних вимог й щодо проходження медичних оглядів персоналом;

– відсутня інформація щодо державної реєстрації потужності тощо.

У всіх обстежених закладах були виявлені певні порушення щодо роботи у період карантину. З обов’язкових вимог, персонал у більшості закладів належно виконував лише носіння медичних масок.

Під час обстежень представником поліції складено два протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 44-3 Кодексу України. Санкція статті передбачає накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

У відділі економіки наголошують про важливість дотримання правил карантину.

Чат-бот Гаряча лінія