Полковник ЗСУ Григорій Дем’янчик покидає пост командира військової частини А 1108

21 Травня 12:32

У четвер, 21 травня, у військовій частині А1108 відбувся захід, в ході якого військові капелани, керівництво міста, району, керівники установ та підприємств подякували командиру, полковнику ЗСУ Григорію Дем’янчику за багаторічну службу та керівництво військовою частиною.

Участь у заходах взяли міський голова Дрогобича Тарас Кучма, заступники міського голови Ігор Герман та Володимир Коцюба, керівник КП “Дрогобичводоканал” Роман Шагала.

Такий захід зумовлений тим, що Григорій Дем’янчик переходить на нову посаду у 184-й навчальний центр у Старичах.

Тарас Кучма подякував Григорію Дем’янчику за те, що впродовж багатьох років місто було в надійних руках, відчуваючи захист військових під керівництвом командира.

На новій посаді міський голова побажав командиру передати всі знання і дух патріотизму, які закріплені авторитетом, новому поколінню, які готові служити Україні та її народу.

У своєму слові Григорій Дем’янчик наголосив, що такі моменти викликають хвилювання. Подякував колективу за підтримку допомогу і командну роботу. Дав настановче слове і побажав руху вперед.

“На новому місці я завжди пам’ятатиму про вас”, – завершив своє звернення до особового складу командиа військової частини А 1108 Григорій Дем’янчик.

За військовими правилами в ході заходу провели прощання командира з бойовим прапором військової частини.

Чат-бот Гаряча лінія