Подяки, грамоти та нагрудні знаки – медичних працівників Дрогобича привітали з професійним святом

18 Червня 21:22

Бійці невидимого фронту – під таким лейтмотивом у Народному домі імені Івана Франка пройшли урочистості з нагоди Дня медичного працівника. Медиків вітали, нагороджували та вшановували.

Захід розпочали із хвилини мовчання за загиблими медичними працівниками, життя яких під час виконання професійних обов’язків у зоні бойових дій забрала війна.

Відтак на сцені Народного дому було поставлено міні-виставу подяку про професіоналізм медиків. Актори-пацієнти дякували медичним працівникам за врятовану руку, серце, життя та вдалі пологи.

Із кожним роком на плечі медичних працівників лягають нові виклики та завдання. Два роки тому люди в білих халатах практично 24 на 7 не покидали робочі місця, бо рятували ковідних пацієнтів. Пандемія змусила увесь світ жити за іншими правилами та вклала на лікарняні ліжка десятки тисяч хворих. Цього року медичні працівники знову проходять непрості випробування – рятують поранених українських бійців.

Я добре пам’ятаю той день, коли вперше в Дрогобич привезли поранених захисників. Хтось був без ока, з ампутованою ногою, численними осколковими ранами. Ви не просто надавали допомогу, ви плакали біля кожного бійця, бо розуміли їхній біль. Ваша праця – неоціненна. Бо навіть елементарна операція потребує залучення від наймолодшого медичного персоналу до хірургів. Дрогобич пишається тим, що ви з гордістю несете і мужньо тримаєте медичну оборону. Однак, з війною ви надаєте допомогу не лишень бійцям, але й внутрішньо переміщеним особам, людям у яких на фоні стресу загострилися недуги. Тож роботи в рази побільшало. Тому щиро схиляю голову перед вашим професіоналізмом, невтомною щоденною працею та мужністю, – звернувся із словами вітань до медичних працівників міський голова Тарас Кучма.

Відтак з рук Тараса Кучми, керівника відділу охорони здоров’я ДМР Володимира Чуби та голови Дрогобицької райради Андрія Шевкенича було вручено десятки нагород, почесних грамот, кілька нагрудних знаків від Департаменту охорони здоров’я ЛОДА та подяк медичним працівникам різних рівнів та різних лікарняних установ.

Сьогодні ми не святкуємо, а відзначаємо тих, хто своєю працею щоденно допомагає, рятує та зцілює. Наші воїни мужньо тримають оборону на лінії фронту, ми ж тримаємо свій, медичний, фронт тут – на місцях. Наше завдання не збавляти обертів, а щоденно наближати день Перемоги. Вірую – спільно це зробимо, – зазначив керівник відділу охорони здоров’я Володимир Чуба.

Нагороду від Львівської обласної ради – грамоту – отримав і начальник відділу охорони здоров’я Володимир Чуба за багаторічну сумлінну працю, професіоналізм та активну громадську позицію.

Доповненням до нагород та слів вітань став показ короткометражного фільму, де в головних ролях виступили медики, керівники медичних установ міста та діти з різних регіонів України які вітали колег із святом.

Вели захід Уляна Воят та Володимир Наконечний.

Нот піднесеності дійству додали виступи Заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні та танцю «Верховина», а також акордеоніста Василя Клепача. Спеціальною гостею, сюрпризом для медиків, став концерт співачки Андріани, яка подарувала присутнім свої запальні пісні та позитивний настрій.

Перейти до вмісту