Подарували дітям радість – вихованців дитячого будинку «Оранта» ознайомили із роботою авіації на аеродромі «Ягелон»

8 Жовтня 11:48

7 жовтня відділ-служба у справах дітей Дрогобицької міської ради організував пізнавальну поїздку для вихованців місцевого дитячого будинку «Оранта» на аеродром «Ягелон» в с. Черляни, Городоцького району. Захід відбувся за ініціативи міського голови Тараса Кучми, заступника міського голови з гуманітарних та соціальних питань Андрія Ковча та за сприяння БФ «Чародійка», який очолює Наталія Степаненко.

Як розповів Андрій Ковч, БФ «Чародійка» в особі його керівника Наталії Степаненко виступили ініціаторами пізнавальної екскурсії для орантівці. Оскільки для діток, які позбавлені батьківського піклування та любові важливою є соціалізація та розширення меж їхнього світогляду.

В межах нашого міста ми неодноразово возили дітей із «Оранти» на так звані ознайомчі екскурсії в пожежну частину міста, до стражів порядку, в місцеві лікарні. Однак – авіація – це те чим марили діти. Тож як місто ми подбали за транспорт та безпеку орантівців під час екскурсії. Емоції, які пережили діти – незабутні. Вони ознайомилися із роботою пілотів літаків, оглянули повітряні судна та дізналися багато нового із життя авіації. Сміливо можу сказати – тепер у більшості орантівців з’явилася нова мрія – діти хочуть бути пілотами, стюардесами тощо, – наголосив Андрій Ковч.

Приймав та дивував дітей аеродром «Ягелон», сертифікований постійний злітно-посадковий майданчик, розташований в Городоцькому районі. Загальна площа аеродрому понад 160 га. Аеродром налічує 5 ангарів і 2 перони для паркування приватного повітряного транспорту, має зону для посадки гелікоптерів.

Діти і вихователі «Оранти» почерпнули багато цікавого із життя авіації під час подорожі. Особливою радістю сяяли очі діток, оскільки вони наповнилися новими знаннями та позитивними емоціями.

Чат-бот Гаряча лінія