Перезавантажились та набрались сил до нового навчального року: діти громади активно провели літні канікули

11 Вересня 15:42

Управління культури та розвитку туризму впродовж канікулярного періоду організувало цікаве та корисне дозвілля для дітей з сіл Дрогобицької громади. Зокрема, впродовж літа діти, які активно долучались до культурних заходів у філіях Народних домів та бібліотек, в тому числі і пільгові категорії, мали можливість побувати з екскурсіями на вежі міської ратуші Дрогобича, ознайомитись з архітектурними, історичними пам’ятками міста та відвідати місцевий краєзнавчий музей “Дрогобиччина”. З усіх локацій діти виходили сповнені позитивних емоції, вражень та із новими знаннями.

Окрім цього в межах активного канікулярного періоду, діти мали можливість відвідати розважальну програму у мобільному цирку “За мир”, гарно провели час у НВК “Зефір” в дитячих зонах, море вражень набрались від поїздок в зоопарк “Лімпопо”.

До веселого канікулярного періоду дітей долучились і місцеві підприємці, які забезпечили солодощі для діток та інші смаколики. Це магазин “Феєрія Смаку”, ПрАТ “Дрогобицький хлібокомбінат”, а також заклад “Франкобургер” та Михайло Лужецький.

До канікулярного проєкту долучились і КП «Туристично інформаційний центр» Дрогобича та відділ освіти ДМР.

В Управлінні культури та розвитку туризму стверджують – наступного року обов’язково організують чергове активне дозвілля для школярів в канікулярний період, адже це чудова можливість допомогти учням набратись сил напередодні навчального року, відпочити та знайти нових друзів.

Перейти до вмісту