Пацієнти Дрогобицької міської лікарні №1 проходитимуть реабілітацію після інсульту на новому обладнанні

15 Липня 17:15

Для відділення відновного лікування КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» придбали реабілітаційне обладнання. На цьому обладнанні проходитимуть реабілітацію післяінсультні хворі та особи з ураженням опорно-рухового апарату та центральної нервової системи. Вартість обладнання становить 387 тисяч гривень. Закупити обладнання вдалося в межах міжмуніципальної співпраці Дрогобича спільно з Бориславом та Дрогобицьким районом.

У середу, 15 липня, міський голова Дрогобича Тарас Кучма, начальник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба та генеральний директор КНП «ДМЛ №1» Андрій Коцюба оглянули нове змонтоване обладнання та ознайомилися з його роботою. Також посадовці поспілкувалися з персоналом відділення щодо подальшої роботи відділення та першочергових проблем, які потребують вирішення.

Нагадаємо, у травні Дрогобич спільно з Бориславом та Дрогобицьким районом отримали перемогу у конкурсі проєктів міжмуніципальної співпраці.

Сумарна вартість проєкту становить понад 2 мільйони гривень, до якої залучені кошти як місцевого, так і обласного бюджетів. За ці кошти у КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» на базі неврологічного відділення облаштують інсультний центр.

Чат-бот Гаряча лінія