Пакунки підтримки – для багатодітних родин, які виховують четверо дітей вручили допомогу з нагоди різдвяних свят

25 Січня 16:07

Допомога в дії – у Дрогобицькій міській раді продовжують підтримувати багатодітні родини. Так, з нагоди різдвяних свят, цими днями у мерію міста запросили понад 30 сімей, які виховують по четверо діток та перебувають у непростих життєвих обставинах.

Відділом сім’ї та молоді для багатодітних родин було зібрано понад 80 благодійних пакунків. Першу партію допомоги, кількістю понад 30 пакунків, багатодітним родинам вручили кілька тижнів тому. Відтак, на початку цього тижня, міський голова Дрогобича Тарас Кучма вчергове зустрівся із багатодітними сім’ями. Очільник міста побажав кожній родині миру та злагоди.

Розпочинаючи з 6 січня я зі своїми помічниками розвозимо пакунки з допомогою. Станом на кінець січня вдалося вручити понад 5 тис. пакунків різним сім’ям Дрогобича та територіальної громади. Цю акцію добра ми робимо з однією метою – підтримати тих, хто цього зараз якнайбільше потребує, а також щоб у кожному серці прокинувся оцей Миколай Чудотворець, який творить дива та огортаєм ними інших. Пакунки цьогоріч сформовано дуже практичні – це і продукти харчування, а також засоби гігієни – тобто усе те, що на щодень потрібно кожній родині. Тішить той факт, що до формування пакунків долучились як наші міжнародні партнери так і працівники міської ради, які перераховували свій одноденний заробіток на благочинність, – наголосив міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Акція відбулася з ініціативи відділу сім’ї та молоді.

Паралельно із врученням пакунків – малечу, яка завітала цього дня на зустріч у мерію міста пригостили солодощами.

Додамо, напередодні Миколая Чудотворця аналогічні пакунки з нагоди різдвяних свят отримали родини, які виховують б дітей, а згодом сім’ї, які мають 5 діток.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту