«Озеленення планети»: Які заходи відбудуться у Дрогобицькій громаді (Внесено зміни)

7 Квітня 15:18

10 квітня планували акцію «Озеленення планети». Дрогобицька громада також активно долучиться до цієї акції.

Однак, у зв’язку із запровадженням посилених карантинних обмежень акція “Озеленення планети” переноситься на 17 квітня.

Про це йдеться у листі Обласної Асоціації Місцевих Рад “Ради Львівщини” від 07 квітня 2021 року.

Щодо озеленення території громади, у міськраді проведено низку зустрічей з старостами, депутатами, громадськими активістами, головами ОСББ.

Як зазначила Наталія Пилипів – очільниця дільниці зеленого господарства при КП “Служба муніципального управління”, охочі отримати саджанці можуть звертатися до Наталії Пилипів. За попереднім замовленням можна замовити саджанці (самосіви) липи, явора, берези, ялиці, ясена, дуба, верби, сосни.

Також Наталія Пилипів повідомила, що у парку ім. Б. Хмельницького на вулиці Трускавецькій проводять санітарну чистку, яка передбачає часткове видалення самосівів та чагарників, а також прибирання повалених та сухостійних дерев. Роботи проводяться з 3 березня 2021 балансоутримувачем – КП “Служба муніципального управління”.

За словами посадовці, частину саджанців буде пересаджено у межах Дрогобицької територіальної громади у парки, сквери та на прибудинкових територіях. А саме садженці таких дерев як: явір, ялиця, липа, смерека, бук, дуб, ясен.

Також до «Дня довкілля», у межах програми «Зелена планета» є нагода придбати та висадити іменне дерево чи родинні дерева, чи, навіть, висадити алею на вулиці Михайла Грушевського. Рекомендовані для висаджування дерева – клени гостролисті.

Окрім висадження алеї на вулиці Михайла Грушевського, планують висадити сакури на вулиці Пилипа Орлика.

За узгодженням всіх деталей необхідно звертатися до Наталії Пилипів у дільницю зеленого господарства при КП “Служба муніципального управління” (м. Дрогобич, вул. П. Орлика, 15, тел.: 0673131876).

Також у межах акції «Озеленення планети» 9 квітня у селі Добрівляни буде висаджено алею «Пам’яті Героїв України».

Нагадуємо! Інформацію про видалення, висадку, кронування та планові роботи щодо озеленення міста, можна отримати за допомогою е-сервісу «Зелений Дрогобич».

Чат-бот Гаряча лінія