Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до пункту 41 постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

12 Січня 15:29

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

(відповідно до пункту 41 постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія:
Департамент міського господарства Дрогобицької міської ради ;
82100, Україна, Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Трускавецька, будинок 4;
код за ЄДРПОУ – 05447349;
категорія замовника – відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» – юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):
77340000-5 Підрізання дерев і живих огорож, «Обрізання крон зелених насаджень на території населених пунктів Дрогобицької міської територіальної громади»
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні характеристики предмету закупівлі встановлені виходячи з вимог законодавства України, відповідно до наказу Держжитлокомунгоспу України від 23.09.2003р. № 154 «Порядок проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою населених пунктів», та відповідно до Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затверджених Наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006р. № 105.

Якісні характеристики предмету закупівлі: Надання послуг буде здійснюватись на території Дрогобицької міської територіальної громади відповідно до заявок замовника, при цьому визначити наперед необхідну кількість дерев, які будуть в аварійному стані та підлягатимуть видаленню, чи санітарній обрізці неможливо, отож будуть визначатись за нагальною потребою.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення:
Розмір бюджетного призначення для предмета закупівлі «77340000-5 Підрізання дерев і живих огорож, «Обрізання крон зелених насаджень на території населених пунктів Дрогобицької міської територіальної громади» відповідає розрахунку видатків до кошторису Дрогобицької міської територіальної громади на 2022 рік (загальний фонд) за КПКВК 1216030 «Організація благоустрою населених пунктів», КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» відповідно до рішення №819 від 07.12.2021 року “Про бюджетДрогобицької міської територіальної громади на 2022 рік”.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:
На виконання вимог Закону України «Про публічні закупівлі» очікувана вартість предмету закупівлі – 300, 000 тис. грн., відповідно до бюджетних призначень на 2022 рік.

 

КП”УКБ”ДМР

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту