На титул «Красуня Дрогобича-2021» претендують 8 учасниць

16 Вересня 11:58

Ведеться активна підготовка до конкурсу «Красуня Дрогобича-2021», який цьогоріч, після кількарічної перерви, знову проведуть у Дрогобичі з нагоди Дня міста.

До участі в конкурсі зголосились 8 красунь з Дрогобицької громади. Наразі дівчата ведуть активну підготовку, беруть участь у репетиціях та готують домашнє завдання для конкурсу.

«Оцінювати конкурсантів будуть не лише за зовнішню красу, а також за артистизм та ерудицію. Члени журі мають право задати конкурсантам якесь спонтанне запитання. Окрім цього кожна з учасниць презентуватиме на сцені виконане домашнє завдання – хвилинний відеоролик-запрошення до Дрогобича» – розповідає начальниця відділу сім’ї та молоді Олександра Пашко.

Домашнє завдання є творчим і виконати його кожна з учасниць може по своєму. Головне – зуміти за хвилину показати рідне місто та розповісти про нього так, щоб люди, які його переглядатимуть, захотіли відвідати Дрогобич.

«Дрогобичани вже скучили за цим чудовим конкурсом. Нарешті цього року ми можемо провести знову «Красуню Дрогобича» і вкотре показати усім, що ми маємо ким пишатись» – наголошує міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

До підтримки конкурсу долучились 14 місцевих меценатів, – тож кожна з учасниць отримає чимало приємних подарунків.

Цьогоріч з нагоди проведення конкурсу на сцені Народного дому виступатиме оркестр військової частини А-1108.

Нагадаємо, конкурс «Красуня Дрогобича-2021» відбудеться 20 вересня, о 17.00, в Народному Домі ім. Івана Франка.

 

Фото ілюстроване

Перейти до вмісту