На Львівщині запрацювала програма підтримки релокованого бізнесу

28 Квітня 16:09

На Львівщині розпочинає працювати програма підтримки бізнесу у воєнний час. Програма орієнтована на підприємства, які релокувалися з інших областей України.

За повідомленням пресслужби Львівської ОВА, вже розпочато прийом документів для підприємств харчової, легкої, машинобудівельної промисловості Львівщини на закупівлю обладнання. Програмою передбачено безповоротну фінансову допомогу у сумі не більше 500 тис гривень.

Щоб отримати безповоротну фінансову допомогу, суб’єкт господарювання має відповідати наступним вимогам:
1) має намір купити устаткування, обладнання, інші основні засоби виробничого призначення;
2) має намір провести модернізацію технологічного процесу виробництва, з метою зниження його собівартості;
3) здійснює активну господарську діяльність безперервно не менше 24 місяців;
4) має зареєстроване місцезнаходження на території Львівської області;
5) виробляє фізичний продукт (самостійно або із залученням підрядних організацій);
6) працює в межах видів діяльності згідно із КВЕД 2010, що підпадають під перелік усіх груп розділу 14 «Виробництво одягу», розділу 10 «Виробництво харчових продуктів»; розділу 28 «Виробництво машин та устаткування»;
7) підприємство створило не менше 5 нових робочих місць під час воєнного стану на момент подачі заявки.

Заявки та комерційні пропозиції на отримання допомоги подаються у департамент економічної політики ЛОДА за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18.

Заявка подається за формою – https://cutt.ly/XGxZJbv

До заявки необхідно додати комерційну пропозицію від постачальника обладнання, яка повинна містити інформацію про обладнання та його вартість.

Подані заявки реєструються в журналі реєстрації із зазначенням виключно порядкового номера в хронологічному порядку прийняття, та засвідчуються підписом керівника суб’єкта господарювання.

Детальну інформацію щодо програми також можна отримати в управлінні інвестицій та економічного розвитку Дрогобицької міської ради (пл.Ринок, 1, каб. 214, тел. (244) 2 25 45).

Детально ознайомитись з даною Програмою можна згідно розпорядження від 21.04.2022 №35/0/5-22 ВА можна за посиланням – https://cutt.ly/sGkpR4C

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту