На День Незалежності у Дрогобичі благодійним концертом збиратимуть кошти для українських захисників

16 Серпня 10:22

Цьогоріч День Незалежності у Дрогобичі відзначатимуть за новими віяннями. Святкування пройдуть скромно, зроблять на благодійності та демонстрації багатої культурної спадщини українського народу.

24 серпня кульмінацією святкування Дня Незалежності є благодійний концерт, під час якого буде проводитись збір коштів на підтримку українських захисників.

Свої музичні хіти дрогобичанам подарують відомі українські співаки, такі як IVAN NAVI та BORA, а також співачки SHADU та гурту Т. HUTSULS. Концерт відбудеться на Площі Ринок.

Під час музичного дійства буде виставлено скриньки та проводитиметься збір коштів на підтримку Окремого Батальйону Територіальної Оборони імені Петра Сагайдачного.

Також під час концерту діятиме благодійний ярмарок, тому до артистів доєднаються і художні митці, крафтові майстерні та кондитери. Виручені кошти з продажу продукції спрямують на потреби ЗСУ.

Початок концерту о 17:00.

Уся програма до Дня Незалежності відбудеться за підтримки Управління культури та розвитку туризму ДМР.

Нагадаємо, у Дрогобичі з 4 по 27 липня тривав конкурс на кращий сценарій святкування Дня Незалежності у місті. Переможцями обрали Стебницьку музичну школу та їхні креативні ідеї. Конкурс оголошувало Управління культури та розвитку туризму ДМР.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту