На вул. В. Стуса поліпшено якість водопостачання, – КП «Дрогобичводоканал»

29 Липня 11:50

КП “Дрогобичводоканал” завершує роботи з під’єднання споживачів до новозбудованого водопроводу на вул. В. Стуса. Загалом має бути змонтовано 59 водопровідних вводів.

Міська влада за співфінансування з обласного бюджету проводить капітальний ремонт дорожнього покриття та заміну водопровідної мережі на цій вулиці. Будівництво водопроводу підрядна організація уже виконала, заміна дорожнього покриття ще триває.

Щоб довести водопостачання у цій локації до відповідного рівня якості, підприємство долучилося до справи. Проектом будо передбачено заміну водопровідної мережі на частині вулиці В. Стуса – лише там, де був запланований ремонт дорожнього покриття.

Провівши технічну раду, водоканал ухвалив рішення самотужки продовжити заміну мережі на решті частині вулиці. Оскільки підприємство не має додаткового людського та технічного ресурсу для будівництва комунікацій, то усі роботи бригади виконували у перервах між першорядними виробничими завданнями.В результаті на вул. В. Стуса водоканал додатково проклав 280 м нового водопроводу різних діаметрів. Як зазначив начальник служби пошуково-запобіжних робіт Роман Щурик, на насосній станціїї на вул. В. Стуса замінено насосний агрегат, запірну арматуру та всі трубопровідні мережі, виконано капітальний ремонт даху приміщення насосної станції. Також збудовано розподільчий колодязь з кількома запірними арматурами, завдяки яким при потребі можна локально перекривати воду.

На вул. Стуса забезпечено стовідсоткову щільність мереж, яка своєю чергою забезпечує стовідсоткову якість послуги. Про витоки споживачі цієї вулиці можуть забути надовго.

В результаті проведених комплексних робіт водоканал змінив схему водопостачання вул. В. Стуса, яка тепер перепід’єднана до вул. С. Наливайка через насосну станцію 3-го підйому. Зекономлені ресурси води на вул. П. Сагайдачного тепер дають можливість транспортувати більшу її кількість до вул. 22 Січня, де часто виникали проблеми з тиском в мережі.

Водоканал, як і споживачі, зацікавлений в тому, щоб обслуговувати нові мережі. Тоді низка проблем зникають самі по собі. Але 2,4% коштів, закладених у тарифі на цей рік державним регулятором – НКРЕКП на ремонт комунікацій, перекреслюють можливості самостійно реалізовувати проекти із заміни мереж. Проте підприємство завжди готове долучатися до добрих ініціатив.

Вул. В. Стуса – яскравий приклад того, що спільними зусиллями влади різних рівнів та водоканалу можна досягти бажаного результату.

КП “Дрогобичводоканал”

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту