На вулиці Є.Коновальця внутрішні доріжки забрукували та спорудили статую Божої Матері. ФОТО

23 Серпня 0:00

Інформацію оновлено

На вулиці Євгена Коновальця за рахунок депутатських коштів, які виділяються з міського бюджету Дрогобича, та за рахунок реалізації проекту Громадського бюджету Дрогобича,  внутрішні доріжки у одному із дворів замостили бруківкою.

На це було витрачено 268 тисяч гривень. 200 тисяч гривень – це депутатські кошти, які були виділено ще минулого року, а 68 тисяч гривень – кошти цьогорічного Громадського бюджету Дрогобича.

Про це повідомила депутат по цьому округу Марія Вітульська під час зустрічі міського голови Тараса Кучми з мешканцями вулиці Євгена Коновальця.

А також у мікрорайоні за рахунок особистої пожертви депутата по округу встановили статую Божої Матері, урочисте посвячення якої проведуть у середу, 28 серпня, о 17:00.

Зустріч міського голови з мешканцям вул. Є. Коновальця відбулась у четвер, 22 серпня. У ході зустрічі дрогобичани подякували міському голові та міській раді за вже пророблену роботу, а також звернулися з проханням облаштувати ліфт у одному із будинків та провести ремонт внутрішньоквартальної дороги.

Тарас Кучма зазначив, що можливість виділення коштів на ремонт ліфту буде очевидна до кінця року, а щодо ремонту дороги у кварталі, то міський голова доручив взяти це питання на контроль керівнику Департаменту міського господарства ДМР Роману Москалику.

Також в ході зустрічі обговорили питання функціонування «Картки дрогобичанина», програми «Безпечне місто» із встановленням камер відео спостереження.

Одноголосно скаржились дрогобичани і через торгівлю алкогольними напоями у нічний час доби, яку здійснює один із магазинів. Враховуючи звернення дрогобичан, Тарас Кучма доручив відділу економіки ДМР звернутися з відповідною документацією до правоохоронних органів, які зобов`язані реагувати на такі випадки.

Щодо косіння територій, які перебувають на балансі КП «Управитель «ЖЕО», то Тарас Кучма доручив негайно здійснити покіс територій.

На завершення мешканці вулиці разом з міським головою оглянули хід проведення робіт з капітального ремонту дорожнього покриття.

Прес-служба ДМР

 

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту