«Нашим захисникам важливо знати, що про них пам’ятають» – Андрій Ковч про поїздку на Схід

13 Жовтня 20:29

14 жовтня Україна відзначає одразу декілька свят – однак найважливішим поміж них є День захисника України. Адже це День вшанування тих, хто боронив та боронить нашу Україну від ворогів та завдяки кому ми можемо насолоджуватись життям під мирним небом над головою.

З нагоди відзначення Дня захисника України та вшанування неоціненного вкладу всіх військовослужбовців, – з Дрогобича на Схід відправили черговий автомобіль з необхідною для наших воїнів допомогою.

Зібрану допомогу повезли для військових 15-го реактивного артилерійського полку (частини А1108), які зараз перебувають безпосередньо в зоні бойових дій, на Донеччині.

Везли чимало речей, які вдалось зібрати спільними зусиллями Дрогобицької громади – це господарські інструменти, засоби особистої гігієни, медикаменти, солодощі та інше – повний бус (Sprinter) і повний причіп до нього. Також цього разу вдалось зібрати чимало мішків, в рамках акції “мішок на ВОП”. Зібрані мішки на фронті будуть наповнені піском, глиною чи землею, а з них будуть зведені захисні укріплення.

Допомогу з Дрогобича спершу привезли в тилову базу, – потім розвезли її безпосередньо по позиціях, де перебувають наші захисники.

«Цього разу ми не розпорошували зібрану допомогу по різних батальйонах, а відвезли все нашим дрогобицьким «смерчам» – військовим 15-го реактивного артилерійського полку (частини А1108). Зараз вони перепрофілювались в розвідку, мають небезпечні завдання та перебувають найближче до ворожих позицій» – розповідає заступник міського голови Дрогобича Андрій Ковч, який особисто віз військовим зібрану допомогу.

Зізнається – поїздка вийшла емоційною, адже військовим завжди приємно, коли до них приїжджають і про них пам’ятають.

Сьогодні воїнам вже не потрібно те, що було потрібно на початку війни. Наша армія одягнута і нагодована. Але кожному військовослужбовцю вкрай важливо знати, що про них не забули.

«Збір допомоги важливий не лише для воїнів. Він активізовує і згуртовує всіх нас, допомагає людям не забувати про те, що війна триває, що хлопці далі там, боронять нашу землю. Такі речі є вкрай важливими, бо від кожного з нас залежить, коли закінчиться війна» – наголошує Андрій Ковч.

Окрім Андрія Ковча, в поїздці на Схід взяли участь військовий капелан отець Тарас Коцюба та радник міського голови Дрогобича Павло Цвігун.

Нагадаємо, збір допомоги проводився у Дрогобицькій міській раді протягом двох тижнів. До неї долучилось чимало людей, а школи Дрогобицької громади передали військовослужбовцям не лише смаколики, але й чимало символічних дитячих малюнків, які зігрівають серце нашим захисникам.

Чат-бот Гаряча лінія