Навіщо купляти чуже, якщо є вітчизняне? – На Дрогобицькому заводі автокранів виготовляють військову техніку за стандартами НАТО

9 Вересня 12:02

Після перерви у роботі у Дрогобичі запрацював завод автокранів. Сьогодні тут виготовляють військові крани та екскаватори, які нічим не поступаються за якістю та потужністю іноземним. Крім цього, тут ремонтують та модернізують старі крани та екскаватори. Особливістю цього заводу, за словами дирекції, є те, що в Україні таке підприємство єдине, а його продукція відповідає стандартам НАТО.

Про розвиток підприємства керівництво заводу та міський голова Дрогобича Тарас Кучма обговорили під час зустрічі, яка відбулась нещодавно.

Зараз налагоджено співпрацю зі Збройними Силами України. Українська армія вперше отримає вітчизняний військовий автокран КТА-25 на шасі КрАЗу і вітчизняний військовий екскаватор ЕОВ4421МУ. Як пояснили на підприємстві, такий кран споживає менше палива, є більш потужним та простішим у керуванні. Його технічні можливості дозволяють ефективно працювати у зоні проведення військових дій. Сучасна вітчизняна техніка нічим не поступається тій, яку виробляють у сусідніх країнах. Суттєвою перевагою для покупця є й технічне обслуговування.

Обговорюючи ситуацію на заводі, керівництво закликало міського голову сприяти у лобізмі інтересів та захисті вітчизняного виробника на всіх рівнях влади. Для Дрогобича та майбутньої ОТГ, відновлення роботи заводу – нові робочі місця та податки до бюджету.

Також керівництво заводу відзначило позитивні зміни у місті та висловило свою підтримку міському голові у подальшому розвитку міста та громади.

Підбиваючи підсумки зустрічі, обидві сторони також домовилися, що у День міста, 21 вересня, презентуватимуть техніку для огляду громади та гостей.

Чат-бот Гаряча лінія