Наближаємо перемогу разом: Для ТРО передали новітню зброю

23 Червня 8:49

Коли наші хлопці активно боронять територіальну цілісність держави на фронті – у тилу, згуртувавши зусилля громади, волонтерів, влади та міжнародних партнерів, дбають про забезпечення війська, вимушено переміщених осіб, релокацію бізнесу та збереження економіки держави. Оперативно місцеве самоврядування сприяє й забезпеченню потреб батальйону територіальної оборони імені Петра Сагайдачного.

Ми гордимося нашими воїнами. Наш святий обов’язок зробити все можливе, щоб забезпечити потреби в першу чергу хлопців з Дрогобиччини. Тому разом з командою ми передали чергову допомогу. Цього разу – це високотехнологічна зброя, прилади бачення, каліматори та інші речі, які необхідні хлопцям, щоб дати гідну відсіч ворогу, – прокоментував очільник громади Тарас Кучма.

Разом з міським головою допомогу для військових передали його заступник Андрій Ковч та начальниця відділу сім’ї та молоді Олександра Пашко.

Нагадаємо, днями раніше очільник громади спільно з медиками передали для потреб батальйону імені Петра Сагайдачного карету швидкої допомоги, яку надала італійська волонтерська організація «DomaniЗавтра».

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту