Міські соціальні ініціативи: 679,7 тис. грн перераховано для 597 мешканців Дрогобицької громади у листопаді 2023р.

12:32 28 Листопада 2023

У листопаді 2023р. в межах програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями 310 тис. грн виплачено 319 особам, що відносяться до таких категорій громадян:
особи з інвалідністю I групи (лежачі);
особи з інвалідністю I групи по зору;
сім’ї, в яких зареєстровано двоє і більше непрацюючих осіб з інвалідністю, серед яких є особи з інвалідністю I або II групи або діти з інвалідністю;
одинокі непрацюючі особи з інвалідністю I-II груп;
особи, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Міська комплексна програма соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями передбачає виплату пільг на оплату житлово-комунальних послуг.
У листопаді 2023р. з бюджету територіальної громади виділено 60,0 тис. грн для покриття пільг для 120 осіб.

У межах комплексної програми соціального захисту репресованих осіб, воїнів УПА і членів їхніх сімей проведено виплату щомісячних доплат до пенсії учасникам національно-визвольних змагань, членам Дрогобицької станиці Братства ОУН-УПА, а також адресних допомог політичним в’язням та реабілітованим особам.
Назагал сума виплати у листопаді 2023р. складає 72,0 тис. грн.

Незважаючи на постійну увагу міської влади до малозахищених верств населення, багато людей звертається до міського голови за фінансовою допомогою. Рішення про призначення допомоги ухвалюється на засіданнях постійно діючої міської комісії, до компетенції якої входить розгляд таких заяв. У продовж жовтня 2023 року подано 44 звернення. Виплата даної адресної допомоги нараховує 22,2 тис. грн.

Особлива увага приділяється Захисникам та Захисницям України, учасникам антитерористичної операції (операції об’єднаних сил), особа з інвалідністю внаслідок війни, членам родин загиблих та родин Героїв Небесної Сотні.
У межах міської програми у листопаді виплачено одноразову грошову допомогу на загальну суму 24,0 тис. грн.

Додатково зазначаємо, що з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом та 10-их роковин Революції Гідності та Свободи з бюджету міської територіальної громади виділено 21,5 тис. грн для надання матеріальних допомог.

Перейти до вмісту